Сторінки

пʼятниця, 15 березня 2024 р.

Готуйтесь до НМТ-2024 з англійської мови!

 Структура тесту в 2024 році очікується подібною до тесту 2023 року.

Тестовий блок з англійської мови не міститиме завдань на аудіювання та завдання відкритого типу, що передбачало написання власного висловлення. Розпочинати підготовку до надважливого іспиту слід заздалегідь. Тому Освіта.ua пропонує всім, хто готується до тестування, сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, що містить завдання тестів НМТ та ЗНО з англійської мови минулих років і правильні відповіді на завдання. Також тестові завдання містять ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту. Майбутні учасники НМТ можуть скористатись поясненнями до тестів ЗНО з англійської мови, щоб підвищити свої шанси скласти НМТ на максимально можливий бал. Такі пояснення провідних фахівців допоможуть майбутнім абітурієнтам зрозуміти логіку міркувань при роботі над тестовими завданнями.


Ми приймаємо активну участь у Global Online Innovation Camp!

 


З 13 по 20 березня студенти з України, Кіпру, Сінгапуру, Індії, Греції, Філіппін та Азії об’єдналися у міжнародні команди та працюють над вирішенням проблем, пов’язаних із морською галуззю.
Мої учні 11 класу Ванесса Сава, Юра Тростянчин, Марія Дзядик представляють команду з України. Молодці💯
Бажаємо нашим учасникам крутих результатів на перемог❤️

 29 лютого на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер-клас вчителів англійської мови!

Майстер - клас проводили Груша Ірина, Петриняк Оксана, Ільницька Зоряна, вчителі англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокальський ліцей №3 «Сучасний урок англійської мови через призму НУШ».
Щоб зробити традиційні уроки цікавими, підвищити ефективність навчального процесу і рівень знань учнів, потрібно застосовувати на уроках англійської мови інноваційні методи. Ірина Дмитрівна та Оксана Петриняк, сказали, що сучасний урок англійської мови в контексті НУШ вимагає від вчителя професійності та методичної компетентності для успішного навчання учнів. У зв'язку з цим, розуміння та впровадження сучасних підходів до викладання англійської мови на уроках стає актуальним завданням для вчителів. Зоряна Ільницька вважає, що якісний сучасний урок — добре підготовлений, ретельно розрахований відповідно до поставленої мети й наявних можливостей краще запам’ятовується учнями, викликає зацікавленість і бажання взяти участь у ході уроку.
У межах заходу було розглянуто ряд актуальних питань, щодо впровадження професійного стандарту: чому виникла потреба у створенні професійного стандарту? Як він вплине на систему підвищення кваліфікації вчителів? Як вчитель може створити траєкторію професійного розвитку?
На початку заходу консультант Люба Плюхін спільно з педагогами обговорили одну із важливих трудових функцій професійного стандарту «Безперервний професійний розвиток», до якої входить компетентність «Здатність до навчання впродовж життя» , обговорили критерії оцінювання цієї компетентності.
Дякую усім учасникам за активну участь у майстер-класі! Було цікаво!